Proteinový Champion burger Express Diet 160 g, vegan

Produkt Proteinový Champion burger Express Diet 160 g, vegan z kategorie proteinové diety od výrobce dobrapriroda.cz najdete na Macchiatodesign.cz za 87 Kč. Celý popis 87 Kč Ověřit dostupnost

Popis

100% rostlinný hamburger ze šampionů s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny vhodný v rámci proteinové diety Express Diet. Výborný jak pro přímou konzumaci, tak i k tepelné úpravě. Při výrobě nebyla použita žádná umělá dochucovadla, ani geneticky modifikované látky. Princip proteinové diety Express Diet Tato bílkovinná dieta funguje na principu ketózy, tedy spalování tuků bez pocitu hladu. Při hubnutí s ketonovou dietou Express Diet jsou tělu dodávané vysoce kvalitní přírodní proteiny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie. Obvykle jsou prvotním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Během bílkovinné diety Express Diet je jejich přísun omezen a hlavním zdrojem energie se stává uložený tuk. Tato metabolická změna se nazývá ketóza. Ketóza tedy spouští spalování vlastních uložených tuků. Proteinová jídla Express Diet tento proces v těle pomůžou nastartovat a udržet až do vytoužené hmotnosti. Hubnutí bez hladovění a jojo efektu Odbourávání tuku během ketózy produkuje ketony (dají se změřit i v moči), které v mozku účinně tlumí pocit hladu a navozují pocity dobré nálady a energie. Proto většina uživatelů proteinovou dietu Express Diet výborně snáší a je schopna vydržet až do konce bez pocitu hladu, což je jedna z hlavních výhod našeho dietetického programu. Bohatým zdrojem energie se pro nás stává spalovaný tuk. Snadno, doma a bez výživového poradce! Program proteinové diety Express Diet je navržen tak, že nemusíte být odborníkem na zdravou výživu, ani konzultovat váš jídelníček s výživovým poradcem či lékařem. Jíte 4 jídla proteinové diety Express Diet denně, která vás udrží ve stavu ketózy, tedy spalování tuků, bez pocitu hladu. Více informací o 5denní dietě najdete zde. Návod na přípravu:
  • Na pánvi: Hamburger opečeme na pánvi 2 minuty z každé strany.
  • V troubě: Troubu vyhřejeme na 240 °C. Hamburger pečeme 5 minut z každé strany.
Složení: voda, šampiony, pšeničný gluten, ovesné vločky, tofu (voda, sója, stabilizátor – siřičitan vápenatý), olivový olej, fritovaná cibule (obsahuje pšenici), sušená cibule, sójová omáčka (voda, sója, pšenice, sůl), mořská sůl, česnek (obsahuje sulfáty), muškátový oříšek, zeleninový vývar (mořská sůl, rýžová mouka, extrakt z droždí, cibule, česnek, slunečnicový olej), bílé koření Alergeny: gluten, sója, sulfáty. Může obsahovat stopy mléka, vajec, ořechů, celeru, hořčice, sezamových semen a vlčího bobu. Výživové hodnoty na 100 g výrobku: energie 165 kcal/688,5 kj, tuky 6,2 g, z toho nasycené 1,7 g, sacharidy 6,3 g, z toho cukry 2,9 g, vláknina 10 g, bílkoviny 16 g, sůl 1,2 g Hmotnost: 160 g (2 x 80 g)    
6136
Produktů
230
Kategorií
12
Značek