Proteinový Mediterran burger s olivami Express Diet 80 g, vegan

Produkt Proteinový Mediterran burger s olivami Express Diet 80 g, vegan z kategorie proteinové diety od výrobce dobrapriroda.cz najdete na Macchiatodesign.cz za 59 Kč. Celý popis 59 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Rostlinný hamburger s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny vhodný v rámci proteinové diety Express Diet. Výborný jak pro přímou konzumaci, tak i k tepelné úpravě. Princip proteinové diety Express Diet Tato bílkovinná dieta funguje na principu ketózy, tedy spalování tuků bez pocitu hladu. Při hubnutí s ketonovou dietou Express Diet jsou tělu dodávané vysoce kvalitní přírodní proteiny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie. Obvykle jsou prvotním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Během bílkovinné diety Express Diet je jejich přísun omezen a hlavním zdrojem energie se stává uložený tuk. Tato metabolická změna se nazývá ketóza. Ketóza tedy spouští spalování vlastních uložených tuků. Proteinová jídla Express Diet tento proces v těle pomůžou nastartovat a udržet až do vytoužené hmotnosti. Hubnutí bez hladovění a jojo efektu Odbourávání tuku během ketózy produkuje ketony (dají se změřit i v moči), které v mozku účinně tlumí pocit hladu a navozují pocity dobré nálady a energie. Proto většina uživatelů proteinovou dietu Express Diet výborně snáší a je schopna vydržet až do konce bez pocitu hladu, což je jedna z hlavních výhod našeho dietetického programu. Bohatým zdrojem energie se pro nás stává spalovaný tuk. Snadno, doma a bez výživového poradce! Program proteinové diety Express Diet je navržen tak, že nemusíte být odborníkem na zdravou výživu, ani konzultovat váš jídelníček s výživovým poradcem či lékařem. Jíte 4 jídla proteinové diety Express Diet denně, která vás udrží ve stavu ketózy, tedy spalování tuků, bez pocitu hladu. Více informací o 5denní dietě najdete zde. Návod na přípravu:
  • Na pánvi: Hamburger opečeme na pánvi 2 minuty z každé strany.
  • V troubě: Troubu vyhřejeme na 240 °C. Hamburger pečeme 5 minut z každé strany.
Složení: voda, rostlinná vláknina (pšeničný lepek, sójová mouka, izolát sójového proteinu, pšeničná mouka, rýžové otruby), olivy (10 %), slunečnicový olej, sójová omáčka (voda, sójové boby, sůl, vinný ocet), koření, sůl, cukr, droždí, emulgátory, metylcelulózu. Alergeny: gluten, sója. Může obsahovat stopy glutenu, oříšků a sezamových semen. Výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie 179 kcal/748,5 kj, tuky 8,6 g, z toho nasycené 1,1 g, sacharidy 3,4 g, z toho cukry 2,6 g, vláknina 2,3 g, bílkoviny 21 g, sůl 1,7 g, kalcium 500 mg, vitamín D3 500 µg, B12 1,56 µg. Hmotnost: 80 g. Krajina původu: Francie.  
6138
Produktů
230
Kategorií
12
Značek