SmokeVitamin 60 tablet

Produkt SmokeVitamin 60 tablet z kategorie vitamíny a minerály od výrobce dobrapriroda.cz najdete na Macchiatodesign.cz za 540 Kč. Celý popis 540 Kč Ověřit dostupnost

Popis

By mi“Podle odborníků si kuřák každou cigaretou zkracuje život o 5 minut. “ Kouření totiž dlouhodobě zanáší organismus toxiny, co má na něj negativní vliv. Kouření je jednou z hlavních příčin vážných onemocnění, jako je rakovina, onemocnění srdce a cév, onemocnění dýchací soustavy. Tato a mnohé další onemocnění, by měli nabádat k rozhodnutí přestat kouřit. Organismus kuřáka je mnohem více oslabený a proto je u kuřáků důležité podporovat své zdraví. Zvýšeným přísunem vitaminů, minerálů a jiných biologicky hodnotných látek, které fungují jako antioxidanty můžeme aspoň částečně zmírnit škodlivé účinky chemických zplodin tabákového dýmu na náš organismus. SMOKEVITAMIN® je jedinečný multivitaminový produkt, ideální pro všechny kuřáky, obsahující 14 výtěžků z rostlin, minerálů a vitaminů. SMOKEVITAMIN®  je jedinečný multivitamínový produkt, ideálny pre všetkých fajčiarov, obsahujúci 14 výťažkov z rastlín, minerálov a vitamínov. Zelený čaj: má stimulujúce účinky, prispieva k posilneniu tela voči fyzickej i psychickej únave. Ganoderma prispieva k udržaniu zdravého krvného obehu. Ginko podporuje prekrvenie mozgu. Dúška tymianová upokojuje sliznicu ústnej dutiny, hrdla, hrtana, uľahčuje vykašliavanie, má antibakteriálne účinky, podporuje trávenie. Rumanček kamilkový má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pomáha pri suchom kašli a upokojuje podráždené hrdlo. Pestrec mariánsky chráni a regeneruje pečeňové bunky, podporuje funkcie pečene a jej detoxikáciu, podporuje trávenie, činnosť srdca. Zázvor podporuje imunitu, má antioxidačné účinky, chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi, pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, prispieva k zvýšeniu vitality a energie, pomáha pri únave a vyčerpaní, podporuje trávenie, zdravé srdce, pomáha predchádzať pocitom nevoľnosti a zvracania pri cestovaní. Zeler podporuje trávenie, má spazmolytické účinky. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov, pokožky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej funkcii psychiky, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, podporuje nervový a imunitný systém, zvyšuje vstrebávanie železa. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, k správnej spermatogenéze a imunite. Horčík  prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k zníženiu vyčerpania a únavyk správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky, k správnemu fungovanu svalov, k udržaniu zdravých kostí a zubov. Koenzým Q10 sa podieľa na zvyšovaní energie v bunkách. Orgány, ktoré potrebujú najviac energie, ako srdce, pečeň, obličky svaly a pľúca, majú najvyššiu koncentráciu Koenzýmu Q10. Pomáha udržiavať zdravé srdce a normálny krvný tlak.   1 tableta obsahuje:
 •      500 mg  Vitamín C (kyselina L askorbová)                                      625% ODD
 • 134,52 mg  Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát)                                  1121% ODD
 •       125mg   Horčík (Oxid horečnatý)                                                        33,3%ODD
 •     100 mg   Lesklokôrovka obyčajná (Ganoderma lucidum) 100% extrakt z huby
 •     100 mg   Zelený čaj (Camellia sinensis) 100% extrakt z listov
 •       50 mg    Zeler voňavý (Apium graveolens) 100% extrakt z listov
 •       50 mg    Ginko dvojlaločné (Ginkgo Biloba)  100% extrakt z listov
 •       30 mg    Koenzým Q10
 •       20 mg    Dúška tymianová (Thymus vulgaris) 100% extrakt z rastliny
 •       20 mg    Rumanček kamilkový (Matricaria recutita) 100% extrakt z kvetu
 •       20 mg    Pestrec mariánsky (Silybum  marianum) 100%extrakt zo semena
 •       20 mg    Ďumbier lekársky (Zingiber officinale)  100 extrakt z koreňa
 •    151,5 µg    Vitamín A (retinyl-acetát)                                                18,9% ODD
 •      100 µg     Selén (seleničitan sodný)                                                 181,8% ODD
Hydroxypropylmetylcelulóza (leštidlo, obal), Mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka, objemové plnidlo), Stearan horečnatý (emulgátor), Kyselina stearová (protihrudkujúca látka), Oxidy železa-žltý, červený, čierny (farbivo). ODD = Odporúčaná denná dávka  Obsah balení: 60 tablet / 114 g Dávkování: 2 tablety denně, po jídle, zapít dostatečným množstvím vody Rady a upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ustanovená odporučená denní dávka se nesmí překročit! Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosahu malých dětí.  
6139
Produktů
230
Kategorií
12
Značek